Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Mariola Kadrzyńska -Siwek

Mariola Kadrzyńska -Siwek

Przewodniczący

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 397

Szczegóły

Paweł Borowski

Paweł Borowski

Wiceprzewodniczący

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 343

Szczegóły

Henryk Kacprzak

Henryk Kacprzak

Wiceprzewodniczący

Przynależność: Komitet Wyborczy Towarzystwo Samorządowe w Koninie
Zdobyte głosy w wyborach: 209

Szczegóły

Maciej Aniołczyk

Maciej Aniołczyk

Radny

Przynależność: Radny niezależny
Zdobyte głosy w wyborach: 243

Szczegóły

Seweryn Chrostek

Seweryn Chrostek

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 215

Szczegóły

Marcin Derucki

Marcin Derucki

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 261

Szczegóły

Ewa Groncik

Ewa Groncik

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 186

Szczegóły

Radosław Idzikowski

Radosław Idzikowski

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 410

Szczegóły

Dariusz Jasak

Dariusz Jasak

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 170

Szczegóły

Janina Kolęda

Janina Kolęda

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 103

Szczegóły

Paweł Kwiatkowski

Paweł Kwiatkowski

Radny

Przynależność: Komitet Koalicyjny Lewica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: 152

Szczegóły

Norbert Lament

Norbert Lament

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 129

Szczegóły

Zofia Majka

Zofia Majka

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 16

Szczegóły

Elżbieta Niespodziańska

Elżbieta Niespodziańska

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 267

Szczegóły

Mariola Pacześna

Mariola Pacześna

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 253

Szczegóły

Andrzej Perliński

Andrzej Perliński

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 195

Szczegóły

Jerzy Pionke

Jerzy Pionke

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 298

Szczegóły

Wojciech Rygiert

Wojciech Rygiert

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 112

Szczegóły

Karol Serafiński

Karol Serafiński

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika
Zdobyte głosy w wyborach: 496

Szczegóły

Maryla Stolarek

Maryla Stolarek

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 335

Szczegóły

Grzegorz Wojtczak

Grzegorz Wojtczak

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Klub: Klub Radnych "Prawa i Sprawiedliwości i Radnych
Zdobyte głosy w wyborach: 340

Szczegóły